C Ligai szereplés (III. osztályban)

 

DIVIZIA C  SERIA  XI  a 1976/77

1. ICIM Brasov 28 14 9 5 56-21 37
2. Viitorul Gheorgheni 28 13 7 8 34-25 33
3. Torpedo Zarnesti   28 14 4 10 35-28 32
4. CSU Bra?ov 28 14 3 11 51-30 31
5. Metrom Brasov 28 11 9 8 30-23 31
6. Progresul Odorhei 28 14 1 13 34-24 29
7. Minerul Baraolt 28 10 8 10 29-34 28
8. Chimia Victoria 28 11 6 11 27-34 28
9. Utilajul Fagaras   28 11 4 13 42-33 26
10. Minerul Balan 28 11 4 13 27-44 26
11. Carpati Brasov 28 8 9 11 20-22 25
12. Precizia Sacele 28 9 6 13 20-26 24
13. Forestierul Târgu-Sec. 28 9 6 13 26-51 24
14. Unirea Sfântu-Gheorghe 28 7 9 12 28-41 23
15. Muresul Toplita 28 8 7 13 33-56 23
16. Magura Codlea* 9 3 2 4 12-7 8

* visszalépett

 

DIVIZIA C SERIA  XI a  1977/78

1. Poiana Câmpina 30 22 4 4 61-18 48
2. CSU Brasov 30 18 6 6 51-28 42
3. Viitorul Gheorgheni 30 14 3 13 40-31 31
4. Torpedo Zarnesti   30 12 7 11 35-31 31
5. Progresul Odorhei 30 13 4 13 45-40 30
6. Caraimanul Busteni 30 14 2 14 41-40 30
7. Precizia Sacele 30 10 10 10 26-29 30
8. Minerul Balan 30 12 6 12 35-40 30
9. IUPS Miercurea-Ciuc 30 12 5 13 35-36 29
10. Metrom Brasov 30 10 8 12 34-29 28
11. Minerul Baraolt 30 12 4 14 38-42 28
12. IRA Câmpina 30 11 6 13 29-43 28
13. Chimia Orasul Victoria 30 11 5 14 30-32 27
14. Carpati Brasov 30 10 7 13 24-27 27
15. Metalul Târgu-Secuiesc 30 12 3 15 30-35 27
16. CPL Sfântu-Gheorghe 30 4 6 20 18-71 14

 

DIVIZIA C  SERIA XII a  1984/85

1. ICIM Brasov 32 20 4 8 55-24 44
2. Nitramonia Fagaras 32 17 7 8 74-30 41
3. Metalul Târgu-Secuiesc 32 17 5 10 61-37 39
4. Progresul Odorhei. 32 17 3 12 40-41 37
5. Minerul Baraolt 32 14 5 13 38-43 33
6. Cimentul Hoghiz 32 14 5 13 37-44 33
7. Metrom Brasov 32 13 5 14 57-50 31
8. Muresul Toplita 32 14 2 16 44-46 30
9. Mobila Magura Codlea 32 13 4 15 35-38 30
10. Electro Sfântu-Gheorghe 32 13 4 15 40-43 30
11. Utilajul Fagaras       32 13 4 15 36-47 30
12. Viitorul Gheorgheni 32 13 3 16 37-38 29
13. Precizia Sacele 32 12 5 15 42-48 29
14. Unirea Cristur  32 13 3 16 33-57 29
15. Minerul Balan 32 12 4 16 30-52 28
16. Celuloza Zarnesti 32 12 3 17 41-44 27
17. Textila Prejmer   32 10 4 18 26-46 24

 

divizia c seria XI a 1985/86

1. Inter Sibiu 30 19 4 7 71-24 61
2. Electromures Târgu-Mures30 30 19 4 7 64-23 61
3. Progresul Odorhei. 30 16 6 8 47-32 54
4. Metalochimica Târgu-M. 30 16 2 12 58-36 50
5. Carpati Agnita 30 15 2 13 36-37 47
6. Unirea Cristuru-Secuie 30 13 4 13 37-41 43
7. Minerul Balan 30 13 2 15 35-52 41
8. Unirea Ocna-Sibiului 30 12 4 14 32-54 40
9. Viitorul Gheorgheni 30 12 3 15 34-38 39
10. Muresul Ludus 30 11 5 14 37-40 38
11. Mecanica CSU Sibiu 30 12 2 16 41-45 38
12. Otelul Reghin 30 11 5 14 40-46 38
13. Metalul Sighisoara 30 11 5 14 34-41 38
14. Minerul Baraolt 30 11 5 14 30-40 38
15. Muresul Toplita 30 11 4 15 39-44 37
16. Lacul Ursu-Sovata 30 8 3 19 24-66 27

 

DIVIZIA C SERIA XI a 1986/87

1. Electromures Târgu-Mur 30 20 1 9 67-23 61
2. Avântul Reghin 30 19 3 8 62-27 60
3. Progresul Odorhei. 30 17 7 6 62-19 58
4. IPA Sibiu 30 14 2 14 62-46 44
5. Mecanica CSU Sibiu 30 14 2 14 48-46 44
6. Muresul Ludus 30 14 1 15 46-45 43
7. Minerul Balan 30 13 3 14 41-55 42
8. Unirea Crituru-Secuiesc 30 14 0 16 43-59 42
9. Viitorul Gheorgheni 30 12 5 13 46-49 41
10. Metalul Sighisoara 30 13 2 15 42-51 41
11. Automecanica Medias 30 13 2 15 38-61 41
12. Metalul Reghin 30 12 4 14 32-28 40
13. Otelul Reghin 30 12 4 14 39-46 40
14. Metalotehnica Târgu-M, 30 12 3 15 45-51 39
15. Carpati Agnita 30 12 3 15 33-52 39
16. Unirea Ocna-Sibiului 30 7 2 21 24-72 23

 

DIVIZIA C SERIA XI a  1987/88

1. Avântul Reghin 30 21 3 6 77-22 66
2. Progresul Odorhei. 30 18 7 5 63-18 61
3. Mecanica Bistrita 30 17 3 10 75-39 54
4. Lacul Ursu-Sovata 30 14 2 14 49-39 44
5. Metalul Reghin 30 14 2 14 47-50 44
6. Unirea Cristur. 30 14 2 14 36-48 44
7. Otelul Reghin 30 12 4 14 43-44 40
8. Minerul Balan 30 12 4 14 38-46 40
9. Metalul Sighisoara 30 12 4 14 35-44 40
10. Metalotehnica Târgu-M. 30 12 3 15 42-45 39
11. Chimforest Nasaud 30 11 5 14 46-49 38
12. Viitorul Gheorgheni 30 11 5 14 42-46 38
13. Muresul Ludus 30 11 5 14 42-54 38
14. Laminorul Beclean 30 11 4 15 38-53 37
15. Minerul Rodna 30 10 5 15 35-63 35
16. Hebe Sângeorz-Bai 30 10 2 18 33-81 32

 

DIVIZIA C SERIA X a  1988/89

1. IMASA Sfântu-Gheorghe 30 21 3 6 67-29 45
2. Progresul Odorheiu-Secuiesc 30 17 2 11 50-32 36
3. Rapid Miercurea-Ciuc 30 16 3 11 43-32 35
4. Electro Sfântu-Gheorghe 30 16 2 12 36-36 34
5. Minerul Baraolt 30 15 1 14 57-42 31
6. Viitorul Gheorgheni 30 13 5 12 54-40 31
7. Nitramonia Fagaras 30 14 2 14 64-47 30
8. Precizia Sacele 30 13 4 13 55-46 30
9. Metalul Târgu-Secuiesc 30 13 4 13 50-42 30
10. Relonul Savinesti 30 13 3 14 56-54 29
11. Carpati Covasna 30 12 5 13 34-60 29
12. Metalul Sighisoara 30 13 2 15 40-48 28
13. Carpati Brasov 30 13 2 15 47-60 28
14. Unirea Cristuru-Secuiesc 30 11 5 14 33-46 27
15. Minerul Balan 30 11 3 16 37-36 25
16. Cimentul Hoghiz           30 4 4 22 23-96 12

 

DIVIZIA C SERIA II a  1989 90

1. CSM Borzesti 30 15 8 7 47-28 38
2. Avântul Reghin 30 15 5 10 53-32 32
3. Unirea Cristuru-Secuiesc 30 14 4 12 44-47 32
4. Progresul Odorheiu-Secuiesc 30 16 0 14 48-39 32
5. Petrolul Moinesti 30 14 4 12 34-40 32
6. Minerul Comanesti 30 15 2 13 45-48 32
7. Muresul Ludus 30 14 4 12 49-52 32
8. Mecon Onesti 30 13 4 13 44-44 30
9. Textila Buhusi 30 13 4 13 37-45 30
10. Muresul Toplita              30 14 1 15 55-37 29
11. Metalotehnica Târgu-Mure? 30 13 3 14 46-46 29
12. Viitorul Gheorgheni 30 11 6 13 30-48 28
13. Metalul Reghin 30 12 3 15 44-49 27
14. Rapid Miercurea-Ciuc 30 12 2 16 42-47 26
15. Metalul Sighisoara 30 9 7 14 28-33 25
16. Otelul Reghin 30 9 5 16 37-48 23

 

DIVIZIA C SERIA IX a   1990 91

1. Electromures Târgu-Mur 30 19 5 6 82-31 43
2. Avântul Reghin 30 18 3 9 69-27 39
3. Muresul Toplita 30 18 3 9 60-30 39
4. Progresul Odorheiu-Secuiesc 30 15 4 11 49-37 34
5. Unirea Cristuru-Secuiesc 30 14 2 14 47-55 30
6. Progresul Nasaud 30 13 3 14 39-52 29
7. Rapid Miercurea-Ciuc 30 13 2 15 51-49 28
8. Mecanica Bistrita 30 13 2 15 44-50 28
9. Minerul Balan 30 12 3 15 38-42 27
10. Muresul Ludus 30 11 5 14 42-50 27
11. Cetatea Târgu-Neamt 30 11 5 14 38-49 27
12. Laminorul Beclean 30 11 5 14 40-57 27
13. Metalotehnica Târgu-Mures 30 11 5 14 35-59 27
14. Viitorul Gheorgheni 30 13 0 17 52-58 26
15. Metalul Reghin 30 10 5 15 28-52 25
16. Textila Cisnadie 30 11 2 17 36-52 24

 

DIVIZIA C SERIA II a  1991 92

1. Cotidianul Bacau 24 16 2 6 68-19 34
2. Textila Buhusi 24 14 4 6 77-32 32
3. Cetatea Târgu-Neamt 24 14 4 6 54-23 32
4. MECONERG Onesti 24 15 1 8 58-32 31
5. IMASA Sfântu-Gheorghe 24 13 3 8 59-35 29
6. Laminorul Roman 24 10 4 10 33-39 24
7. Metalul Târgu-Secuiesc 24 9 5 10 33-39 24
8. Minerul Balan 24 9 4 11 30-53 22
9. Petrolul Moinesti 24 10 0 14 44-41 20
10. Electro Întorsura Buz 24 7 5 12 31-50 19
11. Minerul Comanesti 24 8 2 14 27-84 18
12. Viitorul Gheorgheni 24 7 1 16 27-67 15
13. CPL Bacau 24 5 4 15 29-57 14
14. Proletarul Bacau 0 0 0 0 0-0 0
15. Vointa Roman 0 0 0 0 0-0 0
16. Metalul Roman 0 0 0 0 0-0 0

 

DIVIZIA C  SERIA VII a 2001 02

1. Metrom Brasov 28 20 3 5 58-21 63
2. Precizia Sacele   28 18 3 7 52-22 50
3. Chimica Târnaveni 28 15 5 8 40-21 50
4. Romradiatoare Brasov 28 15 2 11 33-25 47
5. FC Sfântu-Gheorghe 28 14 4 10 42-33 46
6. Viromet Victoria 28 14 4 10 42-33 46
7. Nitramonia Fagaras 28 14 2 12 43-36 44
8. Gaz metan Târgu-Mures 28 12 4 12 36-36 40
9. Energia Feldioara 28 11 5 12 33-31 38
10. Unirea Ungheni 28 11 3 14 34-46 36
11. Budvar Odorheiu-Secuies 28 10 5 13 36-38 35
12. Bucegi Predeal 28 9 6 13 27-36 33
13. AMSO Sibiu 28 8 6 14 28-43 30
14. Minerul Berbesti   28 8 3 17 31-52 27
15. Viitorul Gheorgheni* 28 3 1 24  9-71 10

* visszalépett a 21. fordulóban (0:3-al a többi mérkőzés)

Következő mérkőzésünk

Gyergyószentmiklósi Jövő Fc -Székelyudvarhelyi Roseal
2015.03.21. 15:00

A mérkőzésig hátra van még:
A mérkőzésig hátra van még:

Bajnokság állása

Szavazás

Ön szerint milyen poszton kellene erősíteni a Jövő F.C. csapatot?
 

doncy 300

A csapat fotósa: Pap Dénes

Galéria

Bejelentkezés



Kapcsolat

.